Науково-практичні конференції

На базі ВОКЛ відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю по респіраторній медицині «Респіраторна патологія як проблема різних спеціальностей»

23 травня 2019 року на базі Волинської обласної клінічної лікарні відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю по респіраторній медицині «Респіраторна патологія як проблема різних спеціальностей»!

23 травня 2019 р. відбудеться науково-практична конференція «Респіраторна патологія як проблема різних спеціальностей»

 Програма

науково-практичної конференції з міжнародною участю по респіраторній медицині

«Респіраторна патологія як проблема різних спеціальностей»

(м. Луцьк, 23 травня 2019 року)

Відбулась науково-практична конференція «Респіраторна медицина. Вибрані питання пульмонології».

26 квітня 2018 на базі Волинської обласної клінічної лікарні відбулась науково-практична конференція «Респіраторна медицина. Вибрані питання пульмонології». З доповідями перед аудиторією лікарів різних спеціальностей виступили провідні спеціалісти в галузі пульмонології, імунології та інфекційних хвороб: д.м.н. Голубовська Ольга Анатоліївна (м.Київ), д.м.н.

Навчання пульмонологів

За ініціативи і згідно організаційних планів головного позаштатного пульмонолога  УОЗ Волинської ОДА Яковенка О.К.

26 квітня 2017 року відбулась науково-практична конференція
У рамках навчальної та наукової роботи товариства лікарів пульмонологів та фтизіатрів Волинської області імені Михайла Марунчака на базі Волинської обласної клінічної лікарні відбулась обласна науково-практична конференція "Актуальні питання сучасної пульмонології".  Перед конференцією відбулась екскурсія лікарнею, зокрема гості відвідали нове, сучасне відділення пульмонології.
Запрошуємо на конференцію!

Усіх лікарів терапевтичного профілю (сімейних лікарів, терапевтів, пульмонологів, алергологів, фтизіатрів, профпатологів, кардіологів) та лікарів інших спеціальностей запрошуємо взяти участь в обласній науково-практичній конференції з пульмонології, яка відбудеться 26 квітня 2017 року на базі Волинської обласної клінічної лікарні (початок реєстрації з 9.00, початок конференції о 10.00)! 

Диференційна діагностика саркоїдозу органів дихання

У світ вийшла нова стаття "Диференційна діагностика саркоїдозу органів дихання" за співавторства О.К.Яковенка і В.К.Гаврисюка, І.В.Ліскіної, В.С.Оніщук. Ознайомитися з текстом, надрукованим в "Українському пульмонологічному журналі" 2017, №1 можна за посиланням:

Читайте нову статтю в журналі "Клінічна імунологія. Алергологія. Інфектологія"

 У черговому номері журналу "Клінічна імунологія. Алергологія. Інфектологія" №8 (97) 2016 надруковано нову статтю "ANCA-асоційовані системні васкуліти в практиці пульмонолога" за спільного авторства кандидата медичних наук, завідувача відділення пульмонології ВОКЛ, головного позаштатного спеціаліста з пульмонології УОЗ Волинської облдержадміністрації, члена ERS Яковенка О.К.

Міжнародний науково-практичний семінар із практичним курсом фізіотерапії

З 30 листопада по 2 грудня 2016 року в місті Дніпро відбувся міжнародний науково-практичний семінар із практичним курсом фізіотерапії «МУКОВІСЦИДОЗ У ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ: ПРОБЛЕМИ ДІАГНОСТИКИ, ЛІКУВАННЯ ТА МОНІТОРИНГУ СТАНУ ЗДОРОВ’Я»

Колегія Управління охорони здоров'я ВОДА 2016 року

23 листопада 2016 року відбулась колегія Управління охорони здоров’я Волинської ОДА, на якій було розглянуто питання стану пульмонологічної допомоги населенню та перспективи розвитку пульмонологічної служби у Волинській області. Заслухавши та обговоривши доповідь завідуючого відділення пульмонології Волинської обласної клінічної лікарні О.К.