Готовність Волині до епідемічного періоду 2016-2017рр. заховрюваності на ГРІ та грип

Проблема пневмонії - це проблема не лише медична, а й суспільна, про яку ми згадуємо в період настання холодів та збільшення захворюваності на ГРІ та грип. Щодо проблеми самої пневмонії, тут є речі, які залежать від пацієнтів, є речі, які залежать від медиків, та є речі, які залежать від керівництва медичної галузі. Іншими словами – лікар повинен лише якісно надавати медичну допомогу та лікувати згідно сучасних стандартів, пацієнт повинен своєчасно звертатись та слухняно виконувати всі рекомендації, а керівництво, в свою, чергу повинно забезпечити організацію та умови для надання якісної медичної допомоги. Та якщо виникають проблеми на шляху втілення цих трьох складових, то для того, щоб вирішити існуючі проблеми, їх потрібно визначити та озвучити.

Яковенко Олег Костянтинович, як обласний позаштатний пульмонолог УОЗ ОДА, відповідно до наказу УОЗ ОДА від 10.06.2016 №398-к, відвідав усі заклади І-ІІ рівня, щоб подивитись стан речей по службі та підготувити матеріали до колегії УОЗ із покращення пульмонологічної допомоги населенню області. 20.10.16  аналітична довідка з пропозиціями була подана в обласне управління охорони здоров’я.

Копія аналітичної довідки, з якою Ви можете ознайомитись, знаходиться в прикріпленні.

Також, Яковенком Олегом Костянтиновичем, як головою медичної громадської організації, з метою покращення надання медичної допомоги хворим з пульмонологічною патологією, особливо в епідемічний період 2016-2017 захворюваності на ГРІ та грип, були подані листи з клопотанням щодо забезпечення необхідними лікарськими засобами та покращення матеріально-технічної бази медичних закладів області І-ІІІ рівня, голові облдержадміністрації В.Гунчику, голові облради І.Палиці та начальнику УОЗ ОДА  І. Ващенюку. 

Копії листів, з якими Ви можете ознайомитись, знаходяться в прикріпленні.  

Додаткову інформацію Ви можете отримати в розділі корисна інформація для пацієнтів та медичних працівників.